Kontakt

Ama Institute:

Telefon: +48603793890 lub +48780523526

E-mail: contact@amainstitute.pl

WWW: amainstitute.pl

 

Twórcy Ama Institute:

SIERGIEJ FUKS

SIERGIEJ FUKS

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym w trakcie pracy w wielu krajach: Ukraina, Holandia, Wielka Brytania, Czechy, Węgry i Polska. Analityczny, skuteczny w budowaniu strategii, zarządzaniu sprzedażą, zmianą i re-engineeringiem oraz w kierowaniu zespołami między-funkcyjnymi.


KAROL PRZANOWSKI

Karol Przanowski

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze Credit Scoring. Jego pasją jest budowanie, monitorowanie i walidowanie modeli analitycznych. W okresie swojej kariery wielokrotnie budował efektywne procesy biznesowe w zakresie ryzyka kredytowego, CRM analitycznego i szeroko pojętego consumer finance.


ADRIAN SUSKA

Adrian Suska

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania dużymi sieciami sprzedaży oraz budowania strategii sprzedaży. Zawsze pracuje z pasją i zaangażowaniem, stałe szukając możliwości podniesienie kwalifikacji w otoczeniu.


PAWEŁ OBERDA

Paweł Oberda

Doświadczony project menedżer, zarządzający obszarem produktów kredytowych. Wielokrotnie budował od podstaw procesy biznesowe w obszarze consumer finance w oparciu o potrzeby klienta, dające wymierne efekty organizacji w postaci maksymalizacji wyniku finansowego.

 

Więcej informacji na amainstitute.pl